Kopalnia inspiracji #1

czwartek, maja 26, 2016

Jakoś tak niechcący i zupełnie niezamierzenie wyszło, że pokochałam Islandię całym sercem. Wciąż zdarza mi się po prostu gapić na doskonale znane krajobrazy. Te, które widzę codziennie. Wydaje mi się tak zupełnie irracjonalne, oglądać ze swojego okna krajobraz lodowca, ciągnącego się w nieskończoność, całkiem wysokiej góry, której zdobycie jest nie lada wyczynem, wodospadu, który zamierzam w końcu kiedyś obejrzeć z bliska, wyżyn, łąk, kanionów, oceanu, skał i przepięknego kształtu horyzontu, codziennie malowanego nieco inaczej przez słońce.

Teraz już widzicie, jestem zakochana J

Chcę się z Wami dzielić wszystkim, co najlepsze. Dziś podzielę się tymi miejscami w sieci, które są wartościowe, wyjątkowe i warto je znać.

Islandzkie inspiracje

Zima już za nami, uf! W końcu nadeszła piękna wiosna! Hm, to znaczy wiosna w Polsce, a w Islandii od 21 kwietnia jest lato J Kto z Was, kto jeszcze nie był na Islandii, kojarzy zimę tutaj z ogromem śniegu, srogim zimnem i ciemnością przez pół roku? Ja kojarzyłam, kiedyś J Jak przetrwać zimę na Islandii? Da się. Jakoś ;)

Są tu pasjonaci jazdy rowerem? Oglądając i czytając relacje rowerowe ze ZnajKraj aż się chce pójść i przeprosić swoje dwa kółka ;)

Lato tuż za rogiem, wysokie temperatury już ściągają plażowiczów na Polskie wybrzeża, a w Kraju Lodu i Ognia sezon bikini trwa okrągły rok. Półnago w środku zimy? Brrr ;D

Jeśli, podobnie jak ja, kochasz przeglądać Instagram pod kątem inspiracji fotograficznych lub podróżniczych, lub po prostu interesujesz się surową urodą Islandii, poznaj 8 najlepszych islandzkich instagramowiczów :)

Szczypta kochanej Polski

Wszędzie pełno spotów reklamujących jakieś Tunezje, Bali czy inne tropiki, aż w końcu trafiłam na przepiękny spot pokazujący Polskę z innej perspektywy, takiej najpiękniejszej. Z każdą sekundą czułam, że muszę to wszystko zobaczyć na własne oczy! Film bije rekordy popularności na fejsie :)

Nie byłabym sobą, gdybym się nie poleciła w tym miejscu moich wpisów dotyczących najpiękniejszych Podlaskich miejsc i nie tylko, np. Białowieży, Goniądza czy mazurskich Mikołajek :)

Kultura, marzenia, rozwój

Jakie prezenty są najlepsze? Zdecydowanie takie, które dają niezapomniane wrażenia, czyli wspólne podróże! W sam raz na Dzień Mamy - zabierz mamę na koniec świata! Ja swoją niestrudzenie namawiam na wymarzony wyjazd nad Bałtyk, ale ciężki z niej materiał ;)

Po ostatnim wyjeździe do Hiszpanii oszalałam - interesuje mnie wszystko, co z nią związane. Kultura, język, a o muzyce nie wspomnę - przepiękna! Na tym blogu mogę tkwić godzinami :)

Kto marzy o wielkiej miłości z happy endem? Życie to nie bajka, a bycie w związku wcale nie jest sielanką i lekką sprawą, wymaga ciągłej pracy. Ludzie wyrażają miłość w pięciu różnych językach. I nie mówię tu o francuskich pocałunkach ;)

Tą kobietę będę polecać zawsze i wszędzie - Natalia z JestRudo w prosty sposób objaśnia tajniki fotografii i swoją wiedzą dzieli się za darmo. Ostatnią jej perełką jest pdf Jak wreszcie ogarnąć podstawy i zacząć robić lepsze zdjęcia.

Kocham Instagram, jest on inspiracyjną kopalnią złota i diamentów. Jednak zgromadzenie dużej ilości obserwatorów wcale nie jest takie łatwe, konto musi magnetyzować i przyciągać rzesze :) Jak to zrobić? Chodzi tu o tajemniczą spójność profilu.

Co ostatnio u mnie


Jeszcze niecały miesiąc pobędę w Polsce, z moich wielkich planów zrealizowałam już połowę i jestem bardzo zadowolona. Cudowny tydzień w Hiszpanii za mną, nabrałam apetytu na więcej krajów śródziemnomorskich! Może się odważę na podróż solo - skoro innym to się udaje, to dlaczego miałoby dla mnie nie? :) 

Jeśli masz coś fajnego do polecenia - wrzuć w komentarzu! Chętnie poznam więcej internetów :)

Ściskam!

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Napisz do mnie

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

INSTAGRAM