KONTAKT I WSPÓŁPRACA

Napisz do mnie, jeśli:

* poszukujesz pracy na Islandii
* myślisz o wyjeździe turystycznym do Islandii
* chcesz nawiązać współpracę (dotyczącą napisania tekstu, wykorzystania moich fotografii i inne)
* masz pytania odnośnie mojej działalności
* masz chęć po prostu ze mną porozmawiać

Nie pisz do mnie, jeśli ani jeden post z bloga nie został przez Ciebie przeczytany. Najpierw poznaj mnie troszkę, proszę. W tekstach odpowiadam na wiele nurtujących pytań. Odpisuję niemal natychmiast!

Praca w Islandii - chętnie pomogę

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy na Islandię i nie masz kompletnie pojęcia od czego zacząć, oferuję płatne konsultacje, na których dowiesz się:

* gdzie i jak szukać pracy w Islandii na odległość,
* jak wygląda sytuacja na rynku pracy i wobec tego Twoje możliwości,
* jak napisać estetyczne i skuteczne CV,
* jak przedstawić siebie w wiadomości do pracodawcy.

Niestety, nie jestem w stanie zagwarantować 100% skuteczności, albowiem to najbardziej zależy od Ciebie - Twoich kompetencji i doświadczeń oraz sposobu przedstawienia siebie w bezpośrednim kontakcie. W drugiej kolejności zależy to od aktualnego zapotrzebowania na rynku, czyli dostępności danych miejsc pracy. 

Zachęcam do kontaktu! Przeanalizujemy Twoje możliwości i potrzeby, a następnie wybierzemy sposób współpracy. Do tej pory pomogłam już wielu osobom, które pragnęły przeżyć swoją islandzką przygodę.

Z czystym sumieniem polecam pomoc Pani Dorci. Znalezienie pracy w Islandii zajęło nam zaledwie kilka dni. Oczywiście samemu również trzeba włożyć wysiłek, ale Dorota sprawdziła nasze CV po angielsku, nasz wspólny list motywacyjny, dała ciekawe wskazówki i pozytywnie nastawiła do akcji pt."Lecimy do Islandii" :-) Sami również przeszukiwaliśmy islandzkie strony z ogłoszeniami o pracę a Dorota w ciągu kilku dni wysłała nam dodatkowo wiele ofert, których my nie znaleźliśmy. Wszystko za bardzo przystępną cenę ;-) Dodam, że pracę, którą właśnie wykonujemy w Islandii znaleźliśmy przez ofertę podesłaną przez Dorotę. Jeśli pierwszy raz szukacie pracy w Islandii i macie obawy - śmiało pytajcie Panią Dorcię.
~ Anita Werner i Szymon

kontakt@panidorcia.pl
Napisz do mnie

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

INSTAGRAM