O MNIE I O BLOGU


Cześć!

Nazywam się Dorota Hryniewicka i mieszkam w przepięknej części Polski - na Podlasiu. Piszę głównie o Islandii, ale nie tylko. Fascynuje mnie ten kraj od czasu pierwszego wyjazdu w 2011 do pracy sezonowej w hotelu. Dlatego postanowiłam wspierać osoby poszukujące pracy na Islandii lub planujące wyjazd turystyczny.


Islandia mnie zachwyciła, stąd pomysł, aby założyć bloga. Pierwszą myślą było jedynie pokazanie uroku wyspy lodu i ognia, jednak z czasem zaczęłam też więcej pisać o innych krajach i swoich doświadczeniach.

Kocham naturę, ciszę, spokój, zachody słońca, jeziora i otwarte przestrzenie!
Co oznacza nazwa Pani Dorcia?

Planując założenie bloga od razu pomyślałam o tej ksywie, bo kojarzy mi się z sympatyczną osobą, a taka chcę być postrzegana. Sam pomysł jest autorstwa najsympatyczniejszego wykładowcy świata (Pana Prof. Skorka), który na zajęciach mnie tak właśnie nazywał.  I dzięki Niemu też miałam genialną obronę pracy magisterskiej! Swoim poczuciem humoru rozładował napięcie i sprawił, że czułam się naprawdę pewnie, a dzięki temu wypadłam celująco :)


Co znajdziesz na moim blogu?

Na pierwszym miejscu stawiam Islandię, pragnę przedstawić ją taką, jaka jest. Zachwycająca, niezależna, inspirująca, łagodna i groźna zarazem. Opisuję najpiękniejsze miejsca, przedstawiam najciekawsze fakty, przybliżam islandzką tradycję, a przede wszystkim oferuję pomoc przy organizacji wyjazdów turystycznych lub do pracy.

Poza tym dzielę się wszystkim, co mnie zachwyca - Polska również jest wspaniała. Interesuję się też fotografią przyrodniczą, pragnę podróżować, więc te wszystkie tematy są poruszane i przeplatają się wzajemnie. Jeśli mogę jakoś pomóc czy doradzić - pisz!


Więcej o mnie


Aktualnie nie piszę nic na bloga, a powody opisałam w ostatnim artykule: Dlaczego nie piszę już nic na bloga

Do usłyszenia!


Napisz do mnie

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

INSTAGRAM